Asansörlü Nakliyat

Gazioğlu nakliyat firması olarak her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı kendimize ilke edindik. Vizyon ve misyonumuzu gerçekleştirmek için teknolojiyi kullanmaya devam ediyoruz. Teknolojinin son harikası olan asansör sistemi ile eşya taşıma konusunda kendimizi çok geliştirdik. Kısa sürede eşyaları zarar görmeden bir noktadan bir noktaya güvenle taşıyoruz. Uzman ekibimizle son model araçlarımızla müşterilerimize kusursuz nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

Gazioğlu nakliyat asansörlü taşımacılığı en iyi kullanan firmalardan birisidir. Asansör sistemi firmamıza ait olduğu için nakliyat giderlerimiz oldukça düşüktür. Bu yüzden her zaman müşterilerimize uygun fiyat teklifinde bulunuyoruz. Bizden daha uygun fiyata asansörlü, sigortalı taşımacılık hizmeti verecek ikinci bir firma bulamazsınız.

Asansör Kiralama

Gazioğlu nakliyat firması olarak eşyalarınızın zarar görmeden istediğiniz noktaya taşımak için asansörlü taşımacılığa geçtik. Eşyalar bina içerisinde taşınırken sağa sola çarpma ve sürtünme gibi durumlara maruz kalabilir. Bu durum eşyalarınıza zarar verir. Tüm bu olumsuzlukları önlemek için asansörlü sisteme geçtik. Asansörlü sistem işlerin daha hızlı sürede işlemesini sağlamaktadır. Eşyaların taşınması normal şartlarda 3-4 saat alırken asansörlü nakliyat ile bu süre 1-2 saate inmektedir. Zamanın sizin için de bizim için de çok önemli olduğunu biliyoruz. Siz istiyorsunuz ki bir an önce taşınma işlemi bitsin eşyalarımızı yerleştirelim. Biz de sizin gibi işleri erkenden bitirip yolumuza bakıp diğer müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarını giderelim.

 

Gazioğlu nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık hizmetini Ankara iline ilk getiren öncü bir firmadır. Asansörlü taşımacılık ile kimseyi rahatsız etmeden eşyalar kısa sürede taşınmak istenen noktaya taşınır. Normal taşınma sisteminde eşyalar taşınırken bina içinde oturan diğer bina sakinleri sizin taşınmanızdan rahatsız olabiliyordu. Taşınma sırasında merdivenlerden inen bina sakinleri taşıma sırasında merdiven girişlerinin daralması, eşya taşırken çıkan sesler insanları rahatsız edebiliyordu. Taşıma işleminin 4-5 saat sürdüğünü düşünürseniz bu durum bina sakinleri için işkenceye dönüşebilirdi. Asansörlü sistemle bu süreyi 1 saate indirdik. Asansör sistemi ile binaya girmeden balkona kurulan raylı sistemle eşyalarınız evinizin balkonuna indirilir. Balkondan diğer odalara taşıma işlemi yapılır.

Asansörlü Nakliyat Firması

Asansörlü taşımacılık hizmetinin verilebilmesi için binanın uygun koşullara sahip olması gerekir. Bunun için ekspertiz ekibimiz binanın uygunluk durumunu tespit eder. Bu bakımdan siz müşterilerimize sorular sorulur. Binanın balkon bölümüne araç girebilmesi gerekir. Balkonun yeterli büyüklükte olması gerekir. Çiçeklik diye tabir edilen çok küçük balkonlar asansörlü nakliyat için uygun değildir. Asansör sistemi 16.kata kadar hizmet vermektedir. Eğer eviniz 16 kattan fazlaysa asansör sistemi devre dışı kalır. Taşıma hizmeti normal taşıma ile gerçekleşir. Eşyalar pencere ve balkon aracılığı ile taşınır. Asansörlerimiz düzenli olarak her yıl bakımı ve onarımı yapılmaktadır.

 

Gazioğlu evden eve nakliyat firması olarak Ankara’nın 25 ilçesinde hizmetimiz devam etmektedir. Eşyalarınız Türkiye’nin dört bir noktasına özenle taşınır. Nakliyat sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız deneyim ve kaliteyi birleştirerek sizlere kusursuz nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firma olarak ilkelerimiz ve değerlerimiz var. Para kazanmayı her zaman ikinci planda tuttuk. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hiçbir masraftan kısmadık. Normal yolla taşıma işlemi daha uygun maliyetliyken biz müşterilerimizin eşyalarının daha kısa sürede zarar görmeden taşınsın diye asansörlü taşıma sistemine geçtik. Asansörlü sistemi kullanan deneyimli bir ekip oluşturduk. Biz nakliyat konusunda size kusursuz hizmet vereceğimize inanıyoruz. Siz de bize inanın nakliyat işini bize teslim edin. Siz de rahat edin biz de.

 

5/5 (3 Reviews)