Ev eşyası depolama

Bazı özel durumlarda kurumlar ve bireyler eşyalarını depolamaya ihtiyaç duyar. Gazioğlu nakliyat firması olarak sektördeki bu boşluğu doldurmaya çalışıyoruz. Ankara ilinde verdiği hizmetlerle gündemden düşmeyen Gazioğlu nakliyat firması eşya Ankara depolama konusunda insanların gülen yüzü olmaya devam ediyor. Müşterilerine haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren firma depolanan eşyalara gözü gibi bakmaktadır. Özel eşya depolamak için firma ile görüşüldüğü zaman ilk etapta eşyaların analizini yapmak için ekspertiz ekibi gönderilir. Ekspertiz ekibi eşyaların durumuna bakarak size işin maliyetini söyler. Anlaşma olması dahilinde eşyalarınızın depolanması için çalışmalar başlatılır. Eşyaları taşıyacak araç ve çalışanlar belirlenip size uygun bir çalışma takvimi verilir. Çalışma takvimi içinde eşyaların taşınması ve depolanması gerçekleşir.

Ankara Eşya Depolama

Gazioğlu nakliyat firması olarak eşya depolama işini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Müşterisine her zaman iyi hizmet sunan Gazioğlu nakliyat firmasında fiyatlarda müşteri dostudur. Firma olarak günlük, haftalık ve aylık Ankara eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Ücretler süreye ve eşyanın durumuna göre belirlenmektedir. Fiyatlandırma eşyalar depoya girdiği anda başlar. Eşyalarınızı istediğiniz sürede güvenle sizin adınıza saklıyoruz. Ev Eşyası Depolama

 

Gazioğlu nakliyat firması olarak eşyalarınızı depolamadan önce sigortalıyoruz. Aksi bir durumda tüm eşyalarınızın zararını karşılıyoruz. En iyi depolama hizmetini veren Gazioğlu nakliyat firması hijyenik depoları ve kaliteli paketleme hizmeti ile eşyalarınızın başına bir şey gelmesini engellemektedir. Taşıma işinde uzman ekibi ile Ankara ili ve ilçelerine hizmet veren Gazioğlu nakliyat eşya depolama konusunda en çok tercih edilen firma olmuştur. Eşyalarınızın güvenilir bir ortamda depolanmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden Gazioğlu nakliyat firmasına uğrayın.

Ankara Kiralık  Depolama

Gazioğlu nakliyat firması olarak eşyalarınız nizamlı bir şekilde evinizden alıp sizin belirlemiş olduğunuz depolama alanına yerleştiriyoruz. Bu işi büyük titizlilikle yapan firmamız eşyalarınıza kendi eşyası gibi sahiplenmektedir. Eşyalarınızı kırmadan bir hasara uğratmadan istediğiniz noktaya taşıyoruz. Eşyalarınızı kendi eşyamız gibi görmekteyiz. Bu yüzden bu işi yapacak çok sağlam bir ekip kurduk. Eşyalarınızı küçük, havasız dar odalarda saklamıyoruz. Eşyaların bulunduğu oda özel olarak havalandırılmak tadır. Böylece eşyalarınızın nem kaparak tahrip olmasını önlüyoruz. Ankara Eşya Depolama

 

Ev eşyası depolama fiyatlarını belirlerken eşyaların durumu ve kapladığı alan çok önemlidir. Bize emanet olarak verdiğiniz eşyaları aynı şekilde geri getiriyoruz. Ev eşyası depolama öncesi şu hususlara dikkat etmelisiniz.

  • İlk önce fazla olan eşyalarınızı ve bu eşyalarınızın kaplayacağı alanı belirleyin.
  • Belirlediğiniz depolama alanı sonrası kargo araçlarımız evinize gelip eşyalarınızı depo alanına taşır.
  • Eşya taşınmadan önce eşyalarınız güzel bir şekilde paketlenir.
  • Paketleme sonrası asansör sistemi ile eşyalarınız araçlarımıza yerleştirilir.
  • Yerleşim sonunda eşyalar belirlenen depoya gönderilir. Eşyalar evinizden nasıl alındıysa depoya da aynı titizlilikle yerleştirilir.

 

  • Peki, Nasıl İyi Eşya depolama firması bulurum?

Eşya depolayan firmayı seçerken referans sistemine dikkat edin. Nakliyat sitelerinin puan durumuna bakın. Mümkünse daha önce bu hizmeti alan kişilere ulaşıp memnuniyet durumunu sorgulayın. Firmanın alanında uzman ve köklü firma olmasına dikkat edin. Bu işe yeni başlamış 1-2 yıllık geçmişi olan firmalara itibar etmeyin. Bildiğiniz tanıdığınız firmalara bu işi teslime din. Size en uygun fiyatı sunan firmayı direk kabul etmeyin. Fiyat belirleyici unsur olmamalıdır. En iyi fiyatın yanında size kaliteli hizmet verecek firmayı seçmelisiniz. Gazioğlu nakliyat firmamıza Europatrans.com.tr internet adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında buradan bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

5/5 (2 Reviews)