Evden eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün en köklü firmalarından birisi olan Gazioğlu evden eve nakliyat firması Ankara ili ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Ankara’dan Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti veren Gazioğlu nakliyat firması tüm eşyaları kısa sürede belirlenen adreslere ulaştırmaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek için çok sağlam bir ekip kuran firma müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet vermektedir. Bu yüzden geçmişten günümüze hiçbir zaman reklam ihtiyacı duymadı. Her mutlu müşterinin iyi bir referans ve reklam aracı olduğunu çok iyi bilen firma verdiği kaliteli taşımacılık hizmeti ile adını kısa sürede tüm Ankara’ya duyurdu. Bugün Ankara halkı nakliyat işi olduğu zaman ilk olarak Gazioğlu evden eve nakliyat firmasının kapısını çalmaktadır.

 

Gazioğlu evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bizi aradığınız taktirde ekibimiz evinize gelip bir çay içer. Çay içilirken eşyalarınızın durumu, taşınma işleminin nasıl gerçekleşeceği, taşınmanın maliyeti, taşınma tarihi gibi detaylar size aktarılır. Şartlarımız sizler için uygunsa anlaşmaya varılır. Anlaşma gereği size verilen tarihlerde eşya taşıma işlemine başlanır. Hiçbir sebeple size verilen tarih dışında taşıma işlemi gerçekleşmez. Tarihte yapılacak en ufak bir değişikliğin sizi büyük sıkıntıya sokacağını çok iyi biliyoruz. O yüzden bu konuda çok hassas davranıyor verilen taşıma takvimine sadık kalıyoruz.

 

Gazioğlu evden eve nakliyat firması olarak garantili ve sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz. Yani eşyalarınızı taşımadan önce sigorta şirketimize eşyalarınızı sigortalıyoruz. Hayat bu kim bilir bir kaza durumunda size geçmiş olsun, eşyalarınızın durumuna çok üzüldük demek yerine eşyalarınızın bedelini tarafınıza son kuruşuna kadar sigorta şirketimiz ödüyor. Biliyoruz ki sizin için eşyalarınız önemlidir. Eşyalarınızı bin bir güçlükle aldınız. Taşıma işlemi bittikten sonra ekibimiz zarar ziyan durumunu analiz eder. Zarar görmüş olan eşyalarınızın bedeli de tarafınıza ödenir.  Gazioğlu nakliyat firması olarak sigortalama işlemini taşıma öncesinde yapıyor size gerekli olan sigorta evraklarını veriyoruz. Biz sigortacılık işlemini sözde değil resmi olarak yapmaktayız. Çünkü biliyoruz ki söz uçar gider ama resmi evrak elde kalır. Eşyalarınızın başına bir iş geldiğinde elinizde resmi evrak olduğu için hakkınızı yasal yollarla da arayabilirsiniz.

 

Gazioğlu şehir içi nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Amacımız eşyalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımaktır. Taşımacılık işlemini yaparken hiçbir komşunuzun rahatsız olmasını istemeyiz. Bu yüzden taşımacılık işlemini mümkün olduğunca kısa sürede gerçekleştirmeyi hedefledik. Bizi bu hedefe asansörlü taşımacılık yönteminin ulaştırdığını fark ettik. Hemen asansör sistemini satın alarak firmamıza kazandırdık. Asansör sistemini kiralamadığınız için nakliyat maliyetlerini düşürdük. Böylece müşterilerimize taşımacılık konusunda en uygun fiyatı sunduk. Ankara Nakliyat

 

Gazioğlu şehirlerarası nakliyat firması olarak hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz. Birinci sınıf bir taşımacılığın eşyaların temiz ve hijyenik bir şekilde taşınması ile gerçekleşeceğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden taşıma öncesinde eşyaların yapısı düzeni bozulmasın diye ambalajlama işlemi gerçekleştiriyoruz. Ambalaj sistemi ile beyaz eşyaların ve koltukların zarar görmesi engellenir. Ambalaj sistemi tek kullanımlık olup her müşteri için farklı ambalaj kullanıyoruz. Eşyalarınızın yerleştirilmesine kadar her konuda size yardımcı oluyoruz. Kurulum ve montaj işlerini ekibimiz hallediyor. Bütün hizmetler ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Taşıma işlemini kendi imkanlarınızla yapsanız emin olun bizim size vereceğimiz fiyattan daha yüksek maliyetle taşınabilirsiniz. Biz bir ekibiz. Firma olarak maliyetlerimizi düşürerek size uygun fiyat teklifinde bulunuyoruz. Piyasayı iyice araştırırsanız ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

5/5 (1 Review)