Kurumsal taşımacılık

Gazioğlu nakliyat firması olarak profesyonel kadromuzla müşterilerimize kurumsal taşıma hizmeti vermekteyiz. Taşımacılık işinde bizi seçerek büyük avantajlar elde ettiğinizin farkında olmalısınız. Kurumsal taşıma hizmetlerinde firmamızın kurumsal taşımacılık imkanlarından faydalanabilirsiniz. Firmamız müşterilerine güvenli ve huzurlu bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Gazioğlu nakliyat firmamıza kurumsal taşımacılık hizmeti için geldiğiniz anda ücretsiz ekspertiz ekibimiz işyerlerinize gelerek taşınacak olan eşyaların raporunu oluşturur. Bu eşyaların güvenli taşınması için gerekli ambalajlar ayarlanır. Eşyaların nasıl taşınacağına karar verilir. Ofis malzemeleri ile elektronik cihazlar ayrı kasalarda numaralandırılıp üzerine açıklayıcı bilgi yazılıp ambalajlanır. Araca taşırken her malzeme özel olarak itina ile taşınır. Tüm kurumsal taşımacılık hizmetlerimiz sigortalı taşımacılık kapsamındadır. Nakliyat ve taşımacılık konusunda uzun yıllar hizmet veren firmamız hangi eşyanın nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilmektedir. Kurumsal taşıma araçları K3 belgeli ve resmi izinlere sahiptir. Uzman ekibimiz paketleme ve montaj çalışmalarını büyük bir titizlilikle yürütmektedir. Mobilyalar, deri koltuklar ve raflar en az çift kat olacak şekilde ambalajlanır. Firma olarak Türkiye’nin 81 iline yük taşıma hizmeti vermekteyiz.Ankara kurumsal nakliyat

Kurumsal Nakliye Firması

Sektörün en kaliteli taşımacılık hizmetini veren Gazioğlu nakliyat Ankara kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Her bir eşya özel olarak kasko acentesi tarafından sigortalanır. Firmamızın profesyonel elemanları sayesinde nakil işlemleriniz olması gerektiğinden daha kısa sürede tamamlanır. Bütün eşyalarınızın montajını da ekibimiz ücretsiz bir şekilde yapmaktadır.

Ankara kurumsal taşımacılık hizmetini teknolojik ekipmanların taşınma işlemini kapalı kasa kamyonlarla yapılır. Şirket mobilyaları, masa takımları ve toplantı salonları özenerek sökülür. Sökülen parçalar dağıtılmadan toplu bir şekilde paketlenip araca yerleştirilir. Kurumsal taşıma ekipleri nakil süresince eşyaların zarar görmemesine özen gösterir.Ankara kurumsal nakliyat

Ankara Kurumsal Nakliyat

Ankara ilinde nakliyat hizmeti veren birçok firma bulurken kurumsal nakliyat firması bulmakta zorlanabilirsiniz. Kurumsal nakliyat işi normal nakliyata göre daha profesyonel yaklaşım gerekir. Gazioğlu nakliyat firması kurumsal nakliyat işlemlerini sorunsuz bir şekilde sunmaktadır. Ankara’nın çeşitli ilçelerine ekspertiz ve kamyon desteği sağlamaktayız. Tüm yükler aynı iş günü içinde hedef noktaya ulaştırılır. Firma olarak kurumsal nakliyat hizmetlerini çok uygun fiyata sunmaktayız.

Kamusal taşıma kurum ve kuruluş fark etmeksizin eşyalarınızı evinizden ofisinizden alınıp taşınması işlemidir. Parça eşya taşımacılığı işi oldukça titizlik gerektiren bir iştir. Kurumsal taşımacılıkta önemli olan evrak ve dokümanlardır. Düzen konusunda oldukça hassas olan ekibimiz şimdiye kadar binlerce taşıma işini başarı ile tamamlamıştır.

Kurumsal taşıma firması olarak okul, ofis, büro, fuar ve hastanelerin araç gereçlerinin taşınma işlemini usulüne uygun biçimde gerçekleştiriyoruz. Ankara kurumsal nakliyat Taşıma öncesi arşiv ve dosyalar numaralandırılır. Özel belgeler sel gibi doğal afetlere karşı koruma altına alınır. Olası bir kaza durumuna karşı evrakların zarar görmemesi için gerekli önlem ve tedbirler alınır. Güvenilir ve başarılı bir taşımacılık hizmeti için Gazioğlu nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Nakliye Fiyatları

Kurumsal taşımacılık sektöründe her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Kaliteden ve ilkelerimizden ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz. Müşteri memnuniyet ilkesi ışığında her müşterimizi mutlu etmeyi kendimize görev edindik. İlkelerimizi hayatın içine sokmak için çok sağlam bir ekip kurduk. Nakliyat ve taşımacılık işi bizim işimiz.  Ankara kurumsal nakliyat İşi ehline verin ki işiniz sorunsuz bir şekilde işlesin. Nakliyat konusunda biz varken başka firmaları tercih edip yanlış tercihlerde bulunmayın. Size bir telefon kadar uzak olduğumuzu unutmayın. Gelin görüşelim anlaşalım eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyalım.

5/5 (3 Reviews)